Reklama

Cílová skupina uživatelů, kteří navštěvují server GolfCzech.cz je známá především tím, že dokáží ocenit kvalitní zboží a služby. Inzerce na našem serveru osloví především střední a vyšší vrstvy obyvatel.

Na GolfCzech.cz je možno využívat více formátů reklamy, od klasické bannerové až po PR články. Celkem se jedná o tyto typy:

  1. exkluzivní sponsoring
  2. klasická bannerová reklama
  3. PR články
  4. firemní zápisy (tour operátoři)
  5. speciální nabídky

Exkluzivní sponzoring
Nabízíme možnost provázat náš web s Vaší značkou a to jak skrze celý web, nebo jako partner sekce. Součástí nabídky je jak obrandování serveru / sekce, tak i daný reklamní prostor pro Vaše reklamní sdělení či jiné marketingové účely.

Reklamní bannery
Na různé stránky portálu GolfCzech.cz je možné umístit reklamní bannery v různých velikostech a technologiích. Ať už se jedná o flashové bannery, animované GIFy, či HTML bannery. Nasazení nestandardních formátů lze konzultovat.

Public relation články
Velmi efektivní cestou, jak oslovit zákazníky, je PR článek. Nabízíme možnost vložit reklamní sdělení, kde autorem bude Vaše PR oddělení.

Firemní zápisy
Pro potřeby inzerce úzkého segmentu jsme zvolili separátní odkaz "tour operátoři". Jedná se o placenou službu, kterou nyní získáte na dobu prvních tří měsíců zdarma. V této službě je možné mít základní informace (název a kontakty), či rozšířenou verzi včetně několika dlouhodobějších nabídek.

Speciální nabídky
Jsme otevřeni kooperacím či inzerci speciálních nabídek, golfových balíčků, sníženému green fee pro naše uživatele apod.

Máte zájem o více informací?
Podívejte se na podrobnější informace k jednotlivým službám nebo nám napište na sales@golfczech.cz.

Ceník reklamy na GolfCzech.cz a SlovakiaGolf.sk

Pokud máte zájem inzerovat na GolfCzech.cz, stáhněte si prosím náš ceník:

Ceník reklamy na GolofCzech.czCeník reklamy na GolfCzech.cz a SlovakiaGolf.sk